Nasza oferta

Zwiększenie zysków i rozwój firmy to podstawowe cele podczas prowadzenia działalności. Jednak czasami nie zawsze wszystko przebiega, tak jak planowano. Podczas podejmowania różnych działań biznesowych okazuje się, że decyzje mają długotrwałe i daleko idące skutki, a na przedsiębiorców czyha wiele pułapek, jak: duża liczba formalności, często zmieniające się i skomplikowane prawo handlowe i administracyjne, nierzetelni kontrahenci , nieoczekiwane płatności, nie regularność dochodów czy nieustanne ryzyko prowadzenia biznesu.

Dobrym źródłem informacji gospodarczej jest obserwacja rzeczywistości poprzez analizę rynku, literaturę fachową czy raporty instytucji gospodarczych i społecznych, ale nie istnieje nic lepszego niż wsparcie fachowców, którzy każdego dnia funkcjonują w branży i potrafią pomóc w:

  • zwiększeniu sprzedaży
  • szybszym rozwoju firmy
  • lepszym zarządzaniu kosztami
  • budowie planów zwiększenia marży
  • skutecznym pozyskiwaniu finansowania w tym dotacji unijnych
  • skuteczniejszym zarządzaniu administracją
  • zabezpieczeniu biznesu
  • ocenie ryzyka podczas prowadzenia działalności
  • uświadomieniu i zabezpieczaniu odpowiedzialności dotyczącej wprowadzenia firmy w nowe obszary jak eksport czy import towarów z zagranicy oraz tworzenie oddziałów zagranicznych

Na każdym etapie prowadzenia swojej działalności możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo w zakresie biznesu, dotacji unijnych, obsługi prawnej, usług kredytowych i leasingowych, księgowości oraz finansów. Nasze działania zmaksymalizują Twoje zyski i znacząco zredukują koszty oraz skutecznie będą chronić twój biznes i pomnażany kapitał.

Wsparcie biznesu

Prowadzenie start-upu to podróż w nieznane. Ci, którzy się tego podejmą muszą być gotowi na wyzwania i niespodzianki jakie napotkają na swojej drodze. Dzięki naszej wiedzy, Twoja firma może osiągnąć większy sukces i sprawniej zarządzać procesami w firmie. Wsparcie biznesu

Więcej

Obsługa prawna

Nasze działania ukierunkowane są na skuteczną ochronę prawną i rozwiązywanie problemów przedsiębiorców podczas prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej

Usługi kredytowe i leasingowe

Rozwój jest szukaniem nowych możliwości, które przyczynią się do polepszenia funkcjonowania firmy. Naszym celem jest pozyskiwanie znacznych środków na inwestycję i rozwój.

Więcej

Księgowość i Fundusze unijne

Wybór profesjonalnej firmy księgowej daje ogromne korzyści dla przedsiębiorcy, pozwala uniknąć mnóstwa problemów w przyszłości podczas prowadzenia działalności, a także tworzy możliwość planowania rozwoju i ciągłego zwiększania zysku.

Więcej

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM