Wsparcie biznesu

W ciągu pierwszych trzech lat funkcjonowania start-upów na rynku upada ich ponad 90%! Założyciel Twittera podczas jednej z konferencji stwierdził, że „ Tworzenie start-upów jest związane z popełnianiem błędów ”. Faktem jest, że trudno ustrzec się przed błędami w budowaniu jakiegokolwiek biznesu, ale jeśli chodzi o start-upy, podczas wprowadzania nowego produktu, czy usługi lub innowacyjnych rozwiązań na rynku, ryzyko to jest jeszcze większe.

Można uznać, że popełniamy błędy i się na nich uczymy. Ale jak długo może to trwać i za jaką cenę? Ile jesteśmy gotowi stracić swoich pieniędzy i czasu? Ile zdrowia i chwil których nie spędzimy w spokoju z rodziną ? Pytanie jest więc proste, czy lepiej wcześniej i dokładniej przygotować się na cały proces rozwijania firmy wraz z zidentyfikowaniem wcześniej istniejących zagrożeń i się ich wystrzegać, by nie doprowadzić do biznesowej porażki? Czy też robić to po omacku będąc co chwila zaskakiwanym zmianami zasad gry jakie potrafi wprowadzać administracja czy to zmieniającym się prawem czy podejściem nieuczciwych kontrahentów.

Firma bez problemu | Prawo, podatki, księgowość, finanse | Kancelaria adwokacka, obsługa prawna firm, sukcesja, doradztwo podatkowe, pomoc w oddłużaniu firm, leasing dla firm, broker leasingowy, Warszawa

Naszą odpowiedzią jest właśnie FBP, czyli kompleksowe wsparcie odpowiednich specjalistów wielu branż, którzy są niezwykle potrzebni w trakcie budowania i rozwoju każdej firmy, która chce odnieść sukces i rozwijać się bez problemu. Dzięki nam masz okazję poznać specjalistów, którzy rozwieją Twoje wątpliwości i dostarczą odpowiedzi na szereg Twoich pytań oraz ochronią i pomogą, abyś osiągnął sp

Często powtarzana statystyka dotycząca tego, że 9 na 10 startupów upada jest PRAWDĄ. Z czego wynika tak wielki odsetek projektów, które kończą się porażką? Przecież są takie, które istnieją na rynku i odnoszą sukcesy! Dlaczego jednym się udaje a innym nie? Prawda jest taka, że Firmy które wygrywają posiadają szereg umiejętności skutecznego zarządzania swoim biznesem, ale przede wszystkim wykorzystują wsparcie biznesowo-strategiczne i finansowe, pozwalające na dalszy dynamiczny i pewny rozwój. Obsługa prawna firm Warszawa daje im przewagę rynkową już w pierwszych miesiącach działalności.

Jako FIRMA BEZ PROBLEMU pomożemy Ci w budowaniu biznesu i jego rozwoju w taki sposób, w który będzie zarabiać dla Ciebie więcej i szybciej. Udzielimy kompleksowego wsparcia kilku branż w formule abonamentu miesięcznego.

Wewnętrzna stabilność firmy nie jest możliwa bez stałego zaspokajania potrzeb osób związanych z firmą – w tym właścicieli firmy.

Jako FIRMA BEZ PROBLEMU posiadamy zespolone unikalne kompetencje a dzięki naszym specjalistom wiemy jak pomagać właścicielom firm w budowaniu zysku, jak i chronić ich samych przed odpowiedzialnością.

Naszym głównym celem jest zwiększać wartość firm i wznoszenie ich na wyższy poziom pod względem finansów, zarządzania i ochrony.

Im szybciej firma zacznie zarabiać, tym szybciej zdobędziesz potencjalnych inwestorów. Umiejętność szybkiego i skutecznego działania to jedna z wielu przyczyn, które sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować Twoje cele, pokazując Ci, jak należy skutecznie rozwijać firmę i adaptować się do zmian, by wciąż być kilka kroków przed konkurencją.

Dostęp do środków finansowych jest czynnikiem decydującym o płynności funkcjonowania biznesu. Bez posiadania bezpiecznej sytuacji finansowej nie masz możliwości rozwoju biznesu i zwiększania sprzedaży. Dlatego tak ważne jest zadbanie o fundamenty, by firma mogła dalej prężnie działać i się rozwijać. A finalnie – żebyś mógł odnosić większe sukcesy.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM