Księgowość i Fundusze unijne

Jako przedsiębiorca zapewne nie raz zastanawiałeś się czy znów coś ci nie umknęło w ciągle zmieniających się zasadach księgowania lub podatkach. Systematyczna zmiana przepisów powoduje, iż bycie na bieżąco jest związane z koniecznością ciągłego pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, a mimo wszystko ryzyko popełnienia błędu jest wciąż narastające.

Dzięki działaniom FIRMA BEZ PROBLEMU możesz całą masę uciążliwych spraw związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych i prowadzeniem księgowości przerzucić na nas i naszych partnerów biznesowych.

Nasze działania pozwolą odzyskać spokój i zaczną maksymalizować zyski Twojej firmy.

Wybór naszej firmy jest ściśle związany z bezpieczeństwem Twojego przedsiębiorstwa, korzystając z naszych usług możesz być spokojny o niezbędne certyfikaty i zezwolenia gwarantujące rzetelne prowadzenie działalności księgowo-finansowej.

Firma bez problemu | Prawo, podatki, księgowość, finanse | Kancelaria adwokacka, obsługa prawna firm, sukcesja, doradztwo podatkowe, pomoc w oddłużaniu firm, leasing dla firm, broker leasingowy, Warszawa

Dla każdego przedsiębiorcy dobra i rzetelna księgowość to duża oszczędność czasu i pieniędzy, co pozwala znacznie zwielokrotnić rentowność przedsiębiorstwa, a kompleksowość naszych usług znacząco zmniejsza koszty pozyskiwania kolejnych specjalistów.

W obrębie księgowości możemy zaoferować:

  • księgowość spółek prawa handlowego
  • księgowość opierającą się o najlepsze wzorce korporacyjne
  • stały dostęp do raportów księgowych (nawet tygodniowy)
  • doradztwo w zwiększaniu przychodów oraz redukcja kosztów w firmach
  • automatyzacja księgowa wraz z dostępem do indywidualnego opiekuna

W obecnym świecie tak samo istotna jest oszczędność pieniędzy jak i oszczędność czasu, dlatego zajmujemy się wszystkim tak abyś mógł się spokojnie skupić na rozwoju Swojej firmy a rzeczy codzienne i uciążliwe zlecił naszemu zespołowi.

Kolejnym bardzo istotnym elementem rozwoju przedsiębiorstwa w nadchodzącej dekadzie będzie skuteczne pozyskiwanie dofinansowań unijnych.

Nowa perspektywa unijna stworzy szereg możliwości dla pozyskania bardzo atrakcyjnych funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstwa, jego modernizację lub rozwój oparty o cyfryzację.

Warto nie stracić tak ogromnej okazji jaka staje przed firmami i wykorzystać dobrze nadchodzące fundusze, szanse i możliwości.

Dzięki FIRMA BEZ PROBLEMU dostaniesz wiedzę o programach najlepiej dostosowanych do twoich możliwości i potrzeb oraz będziesz przygotowany by złożyć wniosek we właściwym terminie.

Wspomagamy firmy w dostarczeniu pełnej pomoc eksperckiej, w skonstruowaniu i realizacji projektu: od pomysłu do wykonania. Piszemy wnioski unijne, które uzyskują maksymalną wartość oceniających i wygrywają konkursy.

Jesteś z naszymi specjalistami przez cały proces od pozyskania do finalnego rozliczenia wniosku i wypełnienia wymogów projektowych. Otrzymasz najlepsze możliwe wsparcie w tym zakresie jakiego będziesz potrzebować.

Dzięki naszemu zaangażowaniu dziesiątki firmy otrzymały wielomilionowe dotacje i weszły na wyższy poziom rozwoju.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM