O firmie

W latach 90 otwieranie firmy było prostsze i polegało zasadniczo na zaspokajaniu narastającego popytu na towary i usługi, których po prostu wtedy dokoła nas nie było. W obecnych czasach firmy otoczone są z każdej strony konkurencją i już mocno rozwiniętym środowiskiem biznesowym, w którym muszą się odnaleźć, przetrwać i rozwijać by osiągnąć sukces.

Obecnie żyjemy, prowadzimy biznesy, konkurujemy w nowej rzeczywistości ery mediów społecznościowych i innowacji technologicznych. Nigdy też dotąd tak wiele dziedzin w tym marketing i sprzedaż nie były tak mocno ze sobą połączone i tak mocno nie wpływało to na zdobywanie pozycji na rynku i zwiększanie sprzedaży.

Firma bez problemu | Prawo, podatki, księgowość, finanse | Kancelaria adwokacka, obsługa prawna firm, sukcesja, doradztwo podatkowe, pomoc w oddłużaniu firm, leasing dla firm, broker leasingowy, Warszawa

Niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu każda firma musi stawić temu czoła by móc lepiej i sprawniej konkurować. Często też właściciele firm muszą borykać się z różnymi problemami, które potrafią zająć im dziesiątki godzin ich cennego czasu.

Jak mówi stare przysłowie „Nie samą pracą człowiek żyje' więc wielu właścicieli małych i większych firm szuka wsparcia i rozwiązań kompleksowych, które są ich w stanie odciążyć, nie tylko po to by poprawić funkcjonowanie firmy ale także, aby mieć wreszcie więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.

Jest to naturalny proces przechodzenia z formuły „zrobię wszystko sam” do delegowania zadań na zewnątrz. Sekretem jest tu dostrzeżenie w porę potrzeby zmiany systemu funkcjonowania w biznesie.

Doradztwo finansowe, porady inwestycyjne, prowadzenie księgowości a do tego współpraca z bankami, funduszami leasingowymi , pozyskiwanie funduszy unijnych oraz poszukiwanie prywatnych inwestorów – od ilości zagadnień, spraw do załatwienia faktycznie chwilami może rozboleć głowa.

Aby wesprzeć firmy i ich właścicieli stworzyliśmy FBP

Jako FIRMA BEZ PROBLEMU prowadzimy kompleksowe wsparcie biznesowe, w którego zakres wchodzi:

  • doradztwo biznesowe i inwestycyjne - zwiększamy zyski w firmach;
  • budowanie marki firmy w internecie i social mediach;
  • doradztwo finansowe, usługi leasingowe;
  • pozyskiwanie funduszy unijnych i kredytów o dużej wartości;
  • kompleksowa obsługa księgowa i obsługa podatkowa;
  • obsługa prawna i mediacyjna - ratujemy także firmy przed upadłością;
  • pomoc firmom transportowym z problemami finansowymi i prawnymi;
  • przekształcenie z działalności gospodarczej JDG na Spółkę z o.o.

Służymy wiedzą w każdym z tych aspektów, a także szkolimy i wspieramy na bieżąco właścicieli firm, jak i kadrę zarządzającą. Dzięki temu Twoja firma będzie otwarta na nowe możliwości i dobrze wykorzysta zdolności oraz każdą napotkaną szansę na zwiększenie zysku.

Jesteśmy wyselekcjonowanym zespołem specjalistów wielu branż, współpracujących ze sobą w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego dla klienta.

Zależy nam na wznoszeniu firm na wyższy poziom, a także na zwiększaniu zysku u naszych klientów. Jako FIRMA BEZ PROBLEMU wiemy i potrafimy osiągnąć to na różne sposoby.

Nasza wiedza i skuteczność wynikają z wieloletniego doświadczenia zawodowego i biznesowego oraz doskonałej znajomości zasad funkcjonowania korporacji, firm leasingowych, banków oraz zagadnień prawnych, niezbędnych dla prawidłowego i bezpiecznego rozwoju przedsiębiorstwa, a także obsługi problemów podatkowych i księgowych.

Jesteśmy wieloletnimi praktykami w biznesie, sami prowadzimy kilka własnych firm wciąż je rozwijając, angażujemy się również w ciekawe dla nas przedsięwzięcia biznesowe i projekty typu start-up.

Nasza wiedza pozwoliła naszym klientom osiągać dodatkowe zyski jak i chroniła wiele razy ich majątek w niespodziewanych sytuacjach życiowych.

Pomagamy naszym Klientom w FBP także w zrozumieniu, z jaką obecnie odpowiedzialnością wiąże się decyzja o rozwoju firmy oraz jej wejście w nowe obszary działalności, np. eksport, import, akcyza, VAT czy nawet zostanie dostawcą dla marketów lub firmą o krajowym zasięgu.

We wszystkim, co robimy jesteśmy uczciwi i przejrzyści.

Z klientami podpisujemy zobowiązania o zachowaniu poufności przekazanych nam danych i informacji (NDA). Możesz nas sprawdzić w każdym momencie.

Jeśli uznasz, że nasz styl prowadzenia biznesu może dać dodatkową wartość dla Twojej firmy zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasza historia

2018

Czerwiec

FBP otrzymuje wpis do KRS i NIP, zaczynamy działać !

2018

Styczeń

Otwieramy nowy rozdział, zebranie docelowych udziałowców FBP, zbudowanie koncepcji sprzedażowej, i marketingowej, nazwy i loga.

2017

Wrzesień

Budowanie zespołu profesjonalistów FBP, weryfikacja i poszukiwanie firm prawniczych, podatkowych, księgowych jak i zajmujących się strategiami rozwoju, zarządzaniem kosztami, budowaniem wizerunku i promocją.

2017

Maj

Budowanie schematu powstania FBP, testowanie formuł rozwoju, badanie rynku, poszukiwanie nisz.

2017

Marzec

Broker leasingu firma 10Leasing dostrzega potrzebę pomocy swoim klientom w obszarach prowadzenia działalności, palącym problemem jest budowanie wiarygodności finansowej Klientów chcących uzyskać leasing i finansowanie zewnętrzne. Nastepuje budowanie kompleksowej strategii wsparcia dla biznesu.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź kanał

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM